حریم خصوصی

همانطور که می‌دانید برای ارائه خدمات امن و بهتر جهت خرید آنلاین، ثبت نظرات و یا استفاده از برخی امکانات وب سایت، اطلاعاتی از کاربران درخواست می‌شود. از جمله برای پردازش و ارسال سفارش‌، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تماس و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که تمامی فعالیت‌های کاپلا قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک انجام می‌شود، طی فرآیند خرید، فاکتور نیز صادر می‌شود.

همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های مورد تأیید مشتری است که کاپلا ضمن حفظ حریم این اطلاعات، تمامی مکاتبات خود را از طریق آن‌ها انجام می‌دهد. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس توسط مشتری، به منزله صحت آن‌هاست و در صورتی که این موارد به صورت صحیح و یا کامل درج نشده باشد، کاپلا جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست و دریافت کند.

قطعاً مورد توجه خواهد بود که عضویت کاربران در وب سایت کاپلا، به منزله قبول قوانین جمهوری اسلامی ایران از جمله قوانین تجارت الکترونیک و قوانین مالی و مالیاتی و قوانین سایت کاپلا است.

لازم به ذکر است که مشتری می‌تواند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش خود ثبت کند که کاپلا از این اطلاعات تنها برای ارسال همان سفارش استفاده خواهد کرد.

همچنین کاپلا ممکن است جهت ارتباط با مشتریان، تحقیقات بازاریابی، اطلاع رسانی در رابطه با سرویس‌ها، خدمات و یا تخفیفات، برای مشتریان و اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال کند. 

توجه داشته باشید که ۹۰۰۰۸۰۲۵ تنها شماره‌ای است که کاپلا برای مشتریان خود پیامک ارسال می‌کند بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان کاپلا، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام کاپلا است و در صورت دریافت چنین پیامکی، خواهشمند است جهت پیگیری قانونی آن را به آدرس ایمیل  info@couplea.ir  اطلاع دهید.

 لازم به یادآوری است، به دلیل اینکه این شماره، شماره سامانه پیامک است و از آن برای اطلاع رسانی‌های ذکر شده استفاده می‌گردد بنابراین امکان دریافت پیام از طرف مشتریان از طریق این شماره وجود ندارد.

در مورد نقد و نظراتی که کاربران ارسال می‌کنند کاپلا ممکن است آن را در راستای قوانین وب سایت ویرایش کند و اگر نظری مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد کاپلا می‌تواند از طریق اطلاعات ثبت شده جهت پیگیری قانونی استفاده کند.

حفظ و نگهداری رمز ورود بر عهده کاربران است و کاربران به منظور جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، نباید این اطلاعات را در اختیار شخص دیگری قرار دهند.

کاپلا هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و حافظ اطلاعات شخصی آنان است و این اطلاعات را در اختیار هیچ شخص یا سازمانی قرار نمی‌دهد مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد تا در اختیار مراجع ذی ربط قرار دهد.

به واسطه پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها، از اطلاعات کاربران محافظت و از استفاده‌های غیر قانونی جلوگیری می‌شود. این محافظت شامل IP و کوکی‌هایی که کاپلا همانند سایر وب سایت‌ها جمع آوری می‌کند نیز می‌شود.

جهت ارتباط و طرح هر گونه سوال، لطفاً از اطلاعات تماس زیر استفاده کنید:

تلفن تماس و فکس :

پاسخگویی روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت ۰۹:۳۰ الی ۱۷:۳۰

۰۲۱-۴۴۹۲۴۷۰۱

۰۲۱-۴۶۰۵۴۷۷۸

۰۲۱-۴۶۰۵۴۲۸۸

آدرس دفتر مرکزی :

تهران، چیتگر، بلوار کوهک، مرکز خرید طوبی، طبقه سوم تجاری، واحد ۵۰۶

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
بستن اخیرا مشاهده شده
بستن
بستن
دسته بندی ها